Frequently Asked Questions

Ako môžem kontaktovať Lavdin?Môžete nám poslať e-mail na adresu support@lavdin.com , kde vám náš tím zákazníckej podpory s radosťou pomôže s čímkoľvek, čo potrebujete!

Posielate tovar do celého sveta? Áno

Z kadiaľ posielate tovar? Tovar posielame zo zahraničných skladov.

Môžem zmeniť alebo zrušiť svoj objednávku? Pretože sa snažíme spracovať objednávky čo najrýchlejšie, musíte požiadať o akékoľvek zmeny/zrušenia do 12 hodín od objednania. Všetky žiadosti po tomto čase budú zamietnuté. Vašu objednávku môžete vrátiť na plnú refundáciu po jej prijatí.

Aké platobné metódy akceptujete? Akceptujeme všetky hlavné kreditné karty (VISA, Mastercard, AMEX) a platby cez PayPal.

Kedy bude moja objednávka spracovaná? Všetky objednávky sa spracúvajú a odosielajú z našej skladovacej haly. Počas sviatkov a sezónnych zliav si vyhradzujeme trochu viac času na spracovanie vašej objednávky. Objednávky spracúvame od pondelka do piatku. Objednávky budú spracované do 1-3 pracovných dní od dátumu objednania a odoslané nasledujúci deň po spracovacom dni. Upozorňujeme, že v sobotu a nedeľu neposielame tovar.

Ako dlho to bude trvať, kým dostanem svoj tovar? Vzhľadom na veľkú dopyt, môže tovar doraziť medzi 2-4 týždňami.

Čo ak nedostanem svoj tovar? Ak nedostanete svoj tovar do 30 dní po odoslaní, máte nárok na plnú refundáciu.

Budem platiť za clá a dane? Ceny zobrazené na našej stránke v EURÁCH a vrátane dane. Môžete byť zodpovední za platenie clo a dane, keď dostanete svoj tovar. Importné dane, clo a súvisiace poplatky colného úradu môžu byť účtované, keď tovar dorazí do konečnej destinácie, ktoré určuje miestny colný úrad. Platba týchto poplatkov a daní je vašou zodpovednosťou a nebude preplatená nami. Nie sme zodpovední za oneskorenia spôsobené colným úradom v vašej krajine. Pre ďalšie podrobnosti o poplatkoch, obráťte sa na miestny colný úrad.

Ako môžem vrátiť tovar? Prosím, kontaktujte nás na support@lavdin.com

Čo ak je tovar, ktorý som dostal, vadný/nesprávny/poškodený? Prosím, kontaktujte nás, ak ste dostali tovar, ktorý je nesprávny, chýbajúci a/alebo vadný. Prosím, zahrňte číslo objednávky, fotografie tovaru a všetky súvisiace referenčné údaje po obdržaní balíka. Urobíme všetko pre to, aby sme váš prípad vyriešili čo najskôr.

Kedy dostanem svoju refundáciu (vrátenie peňazí) ? Všetky refundácie budú pripísané na pôvodnú formu platby. Ak ste platili kreditnou alebo debetnou kartou, refundácie budú poslané do vydavateľskej banky do 7-10 pracovných dní od prijatia vráteného tovaru alebo žiadosti o zrušenie. Prosím, obráťte sa na vydavateľskú banku s otázkami ohľadom toho, kedy budú peniaze odoslané na váš účet. Ak ste ešte nedostali peniaze za vrátenie, urobte nasledovné: Kontaktujte banku/kreditnú kartovú spoločnosť. Môže to trvať nejaký čas, kým bude refundácia pripísaná na váš účet